Skontaktuj się z nami
Shen

Numer telefonu : +8613917216287

WhatsApp : +8613817258295

Shanghai Sanitwell Industrial Co., Ltd.

Shanghai Sanitwell Industrial Co., Ltd.

  • Shanghai Sanitwell Industrial Co., Ltd.
  • Shanghai Sanitwell Industrial Co., Ltd.
  • Shanghai Sanitwell Industrial Co., Ltd.
  • Shanghai Sanitwell Industrial Co., Ltd.
  • Shanghai Sanitwell Industrial Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki SANITWELL Ilość pracowników 11~500
Coroczne wyprzedaże Rok założenia 1998
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Marka SANITWELL z 20-letnim doświadczeniem w produkcji i zarządzaniu urządzeniami sanitarnymi. producenci toalet, fabryka zastosowała międzynarodowy zaawansowany piec tunelowy i zaawansowany piec komputerowy wahadłowy, w pełni zautomatyzowany sprzęt do odlewania poślizgowego oraz wiodącą w branży technologię do opracowywania różnych produktów ceramicznych. takie jak umywalka łazienkowa, umywalka ceramiczna, umywalka , umywalka , umywalka nadblatowa, umywalka podblatowa, próżność Ba sin, Han d Umywalka, toaleta łazienkowa, bidet łazienkowy, umywalka na cokole , pisuar i kucki , umywalka z żywicy, wanna z hydromasażem i umywalka z kamienia mikrokrystalicznego i tak dalej.


SANITWELL fabryka wyrobów sanitarnych, kładąca nacisk na ścisłą jakość Po pierwsze, wierzyła w „diabła tkwi w szczegółach”. Dzięki doskonałemu laboratoryjnemu i inteligentnemu sprzętowi do testowania wszystkie produkty zostały dokładnie przetestowane i przeszły bardzo rygorystyczne filtry jakości i trwałości. Produkty SANITWELL uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000 , certyfikat jakości Unii Europejskiej, certyfikat CE, certyfikat Arabii Saudyjskiej SASO oraz amerykański certyfikat UPC i tak dalej.


Nasze produkty zostały sprzedane do 80 krajów na całym świecie, takich jak Rosja, Hiszpania, Ameryka, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Włochy, Dubaj, Iran, Turcja, Azja, Pakistan, Bliski Wschód itp., Tymczasem cieszy się również wysoka reputacja na rynku krajowym. Zapewniamy dobrą jakość, korzystne ceny, terminową dostawę i najlepsze usługi. oraz powszechnie rozpoznawalny i zaufany przez użytkowników i może zaspokoić stale zmieniające się potrzeby gospodarcze i społeczne. Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktowali się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!

Historia
SHANGHAI SANITWELL jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, które gromadzi prace badawczo-rozwojowe, projektowanie, produkcję, sprzedaż, serwis i tak dalej. Zawsze promujemy koncepcję humanizowanych wyrobów sanitarnych, oferując najwyższej jakości produkty spełniające wymagania konsumentów, a nasze produkty zdobyły reputacja od konsumentów.


Firma ma zaawansowaną automatyczną linię produkcyjną i sprzęt testujący, ustanowiła naukowy i racjonalny mechanizm zarządzania. Teraz ma grupę wysokiej jakości profesjonalnego personelu technicznego i zarządzającego. Wraz z poszerzaniem skali produkcji, stale poprawiamy jakość i osiągnęliśmy niezależny projekt i rozwój, produkty są eksportowane do Europy, Ameryki i Azji Południowo-Wschodniej oraz innych krajów.

SANITWELL zawsze angażował się w zrównoważony rozwój, aby zgłębić potencjał przedsiębiorstwa, sprawić, że staniemy się prawdziwym "stuletnim sklepem"

Nadal jesteśmy z pełną obsługą przedsprzedażową, sprzedażą, obsługą posprzedażną, aby spełnić wymagania klientów i zbudować dla Ciebie wykwintne, piękne i wygodne środowisko życia. Uważam, że naszym pierwszym obowiązkiem w przyszłości jest utrzymanie dobrej wiarygodności i dążenie do doskonałości produktów. a następnie pozwolić SANITWELL na więcej rodzin.

Usługa
Nasze usługi

1. Wszystkie nasze towary zostaną przetestowane w 100% przed wysyłką.

2. Najlepsza obsługa posprzedażna, klient może śledzić swoją sytuację zamówienia w dowolnym momencie, bez względu na linię produktu, magazyn lub wysyłkę. USŁUGI Tel: 86-21-6219 7977 Godzina: 9:00 - 18:00 (czas Pekin)

A. W przypadku niewielkich problemów prosimy o przesłanie dowodu do naszego działu obsługi klienta, a my odpowiemy w ciągu dwóch dni

B. W przypadku poważnego problemu, wyślemy naszych rzeczoznawców jakości i problemów w celu potwierdzenia lub negocjowania rekompensat i podpisania umów, lub nasz dział obsługi posprzedażnej wykona obowiązki zgodnie z umową

3. Ponad 10 lat doświadczenia w eksporcie, aby Twoje zamówienie było bardziej płynne.

4. Dopuszczalny jest załadunek mniej niż jednego kontenera.

5. Dostawa na czas, zazwyczaj 30 dni.

6. Płatność wielomodowa: T / T, L / C, Western Union, Gotówka.

7. Specjalne wymiary i konstrukcja dostępne na życzenie.

8. Posiadamy wiele certyfikatów naszych produktów, w tym ISO9001, certyfikat CE, UPC, CUPC ETC

9. Twoje relacje biznesowe z nami będą poufne dla osób trzecich. Na przykład TUV, SGT, BV, ITS

10. Nasza firma działa na zasadzie: najpierw jakość, najpierw klient

QC

Posiadamy również umiejętne zarządzanie zespołem, zespołem projektowym i zespołem kontroli jakości, i możemy dostarczyć klientowi pożądaną próbkę w najwcześniejszym terminie, poprawnie zorganizować zamówienie, ściśle kontrolować jakość produkcji masowej i czas realizacji oraz pozwolić firmie działać płynnie!

Nasz zespół