Skontaktuj się z nami
Shen

Numer telefonu : +8613917216287

WhatsApp : 8613817258295

Czy możesz sprzedawać dobre produkty po niskiej cenie? Rynek łazienek zabrzmiał alarmowo.

October 8, 2019

W ostatnich latach miało miejsce wiele incydentów w przedsiębiorstwach branży sanitarnej. Kiedy są na miejscu, petardy są nieskończenie piękne, ale kiedy wychodzą, plecy są rozczarowujące. Dzisiejszy rynek artykułów sanitarnych jest spokojny, ale w rzeczywistości jest to ciemny przypływ, a konkurencja o niskich kosztach jest jednym z głównych czynników.

Niskie ceny mogą szybko zarobić pieniądze w krótkim okresie, ale nie poprawi to działalności firmy. To „zabicie tysiąca, samozniszczenie ośmiuset” obniży jedynie korzyści ekonomiczne całego przemysłu, prowadząc do błędnego koła; Kosztem rezygnacji z jakości i usług, ostatecznym konsumentem jest strata.

Konkurencja cenowa jest nieuniknionym zjawiskiem gospodarki rynkowej i nie możemy temu zaprzeczyć ani jej uniknąć. W przypadku SANITWELL zawsze polegaliśmy na marce, opartej na jakości produktu jako prestiżu, w celu ustanowienia własnego ducha kultury korporacyjnej i wizerunku marki, odzwierciedlającego styl produktu i najważniejsze cechy, dzięki czemu klienci ufają, że potwierdzą naszą markę ze względu na jej cechy . Konsumenci wypolerują oczy, wybiorą regularnego producenta i markę i nie padną ofiarą konkurencji innych!